Пошукові системи. Інтелектуальні сервіси

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Кафедра ЕОМ

Інформація про роботу

Рік:
2014
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Глобальні інформаційні мережі

Частина тексту файла

Міністерство Освіти науки України Національний Університет «Львівська Політехніка» Кафедра ЕОМ  Звіт з предмету «Глобальні інформаційні мережі» Лабораторна робота №7 Пошукові системи. Інтелектуальні сервіси Львів 2014 Мета: ознайомитися з пошуковими системами, оцінити та порівняти існуючі системи. Хід виконання роботи Ознайомився з теоретичними засадами веб-пошуку. Ознайомився з інтерфейсами пошукових систем.    В усіх пошукових системах представлених вище зрозумілий інтерфейс, та лише у google відсутня надлишкова інформація, та реклама, яка складає негативне вражження про систему з точки зару користувача. Здійснив тестовий пошук в різних системах і проаналізувати отримані результати.   Обидві пошукові системи знайшли шукану річ, та вивели найбільш необхідні посилання та відомості. Проте google додатково надав ключову інформацію по ключовій фразі. Здійснити пошук картинок в різні способи (за описом та за зображенням) і проаналізувати отримані результати.   Обидва сайти на запит «політех» знайшли, як і потрібну відповідну інформацію. Здійснити голосовий пошук і проаналізувати отримані результати. Голосовий пошук, певні слова розуміє не відразу, та при частому використанні цього сервісу розпізнавання стає набагато кращим.  Зробити висновки стосовно втілення інтелектуальних технологій в сучасний пошук. Пошукові системи на даний час стали невід’ємною частиною суспільства. Для того щоб залишатися у «тренді» пошукові системи все більше розвиваються набуваючи нових умінь, та надаючи своїм користувачам більше нових та зручних сервісів, швидкий, та точний пошук необхідної інформації забезпечує таку полярність пошукових систем. Сьогодні практично кожна пересічна людина має у своєму розпорядженні мобільний персональний комп’ютер, за допомогою яких вони у будь-який момент можуть скористатись послугами пошукових систем (при наявності Інтернету). Функції розпізнавання картинок, голосу, звуків мають особливе місце, і працюють не гірше ніж розпізнавання тексту. Висновок: пошукові системи надають можливість пошуку як по назвах сайтів та і по їх вмісту, також по вмісту відкритих документів, архівів тощо, що дає більш широкий спектр знайдених матеріалів.
Антиботан аватар за замовчуванням

09.12.2014 21:12

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини